Westace

Westace

Bij Westace vind je een ruim aanbod slots, live tafels met echte dealers, jackpots en een volledig sportsbook onder één account. Nieuwe spelers kiezen tussen een casino-welkomstpakket van 400% tot €15.000 plus 400 gratis spins of een sportbonus van 100% tot €100, met aparte cryptovarianten. Betalen kan met kaart, Interac e-Transfer of een brede reeks digitale munten; opnames zijn mogelijk vanaf €10.

Bonus claimen
Spellen Westace
Westace — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Maestro
Maestro
MasterCard
MasterCard
Ethereum
Ethereum
Bank Transfer
Bank Transfer
Crypto
Crypto
Apple Pay
Apple Pay
Google Pay
Google Pay
Blik
Blik

Westace — Aanbieders

Bgaming
Bgaming
Booongo
Booongo
Evolution
Evolution
Truebal
Truebal
Big Daddy Gaming
Big Daddy Gaming
Blueprint Gaming
Blueprint Gaming
Big Time Gaming
Big Time Gaming
Fantasma
Fantasma
GameArt
GameArt
Avatar UX
Avatar UX
KenmerkDetails
CasinoWestace
Valuta'sEUR, USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana, Cardano
Welkomstbonus casino400% tot €15.000 + 400 gratis spins
Welkomstbonus sport100% tot €100
Crypto-welkomstbonus400% tot 20.000 USDT + 400 gratis spins
SpelcategorieënSlots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games, kaartspellen, arcade, game shows, Megaways, bonus buys
Aanbieders (selectie)Novomatic, Playtech, Hacksaw Gaming, BGaming, Amusnet, Microgaming, Yggdrasil
StortingsmethodesVisa, Mastercard, Interac e-Transfer, Bitcoin, Ethereum, USDT
OpnamelimietenVan €10 tot €5.000, afhankelijk van de methode
VIP-club5 niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire, Ruby
LoyaliteitsprogrammaWestace Rewards
ToernooienCasinotoernooien en Spin Rally, prijzenpot €300.000
SportsbookJa, met pre-match, live betting, paardenrennen en virtuele sport
Klantenservice24/7 live chat en e-mail via support@mpkoi.nl

Bonussen bij Westace

Casino en sportsbook hebben aparte aanbiedingen. Het casinowelkomstpakket loopt over drie stortingen en bevat gratis spins; wie met crypto stort, kiest de USDT-variant. Terugkerende spelers hebben reloads door de week en in het weekend plus dagelijkse cashback op slots en cashback op sport en live spellen. Alles activeer je in het My Bonus-gedeelte na een kwalificerende storting.

BonusTypeAanbodVoor wie
Casino Welcome PackageWelkomstbonus400% tot €15.000 + 400 FSNieuwe casinospelers
Sport First Deposit BonusWelkomstbonus100% tot €100Nieuwe sportwedders
Casino Crypto Welcome BonusWelkomstbonus400% tot 20.000 USDT + 400 FSNieuwe casinospelers met cryptostorting
Sport Crypto Welcome BonusWelkomstbonus100% tot 200 USDTNieuwe sportwedders met cryptostorting
Casino Weekly ReloadReload70 gratis spinsTerugkerende casinospelers
Sport Weekly Reload BonusReload60% tot €600Terugkerende sportwedders
Casino Weekend Reload BonusReload€500 + 70 gratis spinsTerugkerende casinospelers
Casino Daily CashbackCashback15% tot €250Casinospelers
Sport Cashback BonusCashback10% tot €500Sportwedders
Live CashbackCashback25% tot €200Live casinospelers

Zo claim je een bonus

  1. Open de promotiepagina en kies een bonus.
  2. Klik op READ MORE of JOIN NOW voor de voorwaarden.
  3. Doe een kwalificerende storting; kies een cryptomunt voor de cryptoversie.
  4. Activeer de bonus in het My Bonus-gedeelte.

Spellen bij Westace

De bibliotheek is opgedeeld in blokken als Top, New, Popular, Provider of the Week, Superstars, Bonus Buys, Megaways, Streamers' Choice, Live Games, Instant Games, Slots, Table Games, All Jackpots en All Games. Veel titels zijn in demomodus te openen en de aanbiederslijst sorteer je op populariteit, van A tot Z of op aantal spellen.

Online slots

Slots vormen het grootste deel van het aanbod, met releases van onder meer Jacks, Penguin King, Amusnet, Iron Dog, Novomatic, BGaming, Clutch Gaming en Hacksaw Gaming. Titels als Hot Step 2 Extreme, Thunderline Express: Hold & Win, Wild West Trueways, Book of Ra Deluxe en Xmas Drop staan apart gegroepeerd, naast de secties Megaways en Bonus Buys.

SpelAanbieder
Thunder StepJacks
Piggy Bankroll: Vault SmashPenguin King
Trophy Rush Triple BoostAmusnet
4 Crabbin' FortunesIron Dog
Book of Ra MagicNovomatic
Bonanza BillionBGaming
Viking Raid BonanzaClutch Gaming
Well of RichesNovomatic
Le PrechaunHacksaw Gaming
Crime King 1000Amusnet

Live casino

Het live casino heeft een eigen sectie met tafels onder leiding van echte dealers, zoals Mega Fire Blaze Roulette Live, Gold Saloon Roulette, Vegas Roulette 500x, Quantum Roulette Live, Mega Fire Blaze Blackjack, Gravity Blackjack en Blackjack Prestige. De studio's zijn onder meer Playtech, Iconic 21, Amusnet, Imagine Live en Lucky Streak; de tafels werken op desktop en mobiel en tellen mee voor de Live Cashback van 25% tot €200.

Tafelspellen

In Table Games staan roulette, blackjack en kaartspellen: French Roulette en Gold Roulette van Imagine Live, Dynamic Roulette 120x van Amusnet, Port Roulette van Animo, VIP Blackjack 1, 5 en 7 van Imagine Live, All Bets Blackjack en Deutsches Blackjack van Playtech en Blackjack 7 van Lucky Streak. Veel varianten zijn ook in demomodus beschikbaar.

Overige spellen

De jackpotsectie bundelt titels als Bonsai Gold Hold & Win, 36 Coins Grand Gold Edition, Book of Ra Deluxe 6 en Book of Flames Extra Hold & Win. Daarnaast zijn er instant games, arcadespellen en game shows, plus casinotoernooien en het Spin Rally-klassement met een prijzenpot van €300.000. Via Westace Rewards verdien je met challenges en missies munten voor gratis spins, bonusgeld, free bets en beloningen in de shop.

Online wedden bij Westace

Het sportsbook heeft aparte pagina's voor Sports, Live Betting, Virtual Sports en Horse Racing. Je wedt vooraf of tijdens de wedstrijd, met combinatieweddenschappen, een Bet Builder, verhoogde odds en Early Payout. Nieuwe wedders starten met een eerste stortingsbonus, vaste klanten gebruiken de weekreload en de sportcashback.

OnderdeelDetails
Soorten weddenschappenPre-match, live betting, accumulator, Bet Builder, Boosted Odds, Early Payout
Populaire sportenTennis, voetbal, American football, tafeltennis, basketbal, honkbal, ijshockey, virtuele sport, paardenrennen, esports
PaardenrennenBeschikbaar in een eigen sectie
Live streamingNiet beschikbaar
Cash-outNiet beschikbaar
Sportbonussen100% tot €100, 60% tot €600 reload, 10% cashback tot €500

Betaalmethoden bij Westace

Storten kan met bankkaarten, Interac e-Transfer en cryptomunten; de stortingslimieten zijn vooraf niet duidelijk zichtbaar. Voor opnames staan de limieten wel op de betaalpagina: vanaf €10 en tot maximaal €5.000 per methode. Naast euro's accepteren we onder meer USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana en Cardano.

StortingsmethodeType
VisaKaart
MastercardKaart
Interac e-TransferE-transfer
BitcoinCrypto
EthereumCrypto
USDTCrypto
OpnamemethodeTypeMinimumMaximum
Withdraw to CardKaart€10€3.000
SkrillE-wallet€10€5.000
MifinityE-wallet€10€2.500
BitcoinCrypto€60€5.000
USDT (ERC20, TRC20, BEP20, Solana), BitCoinCash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, USDC Solana, BNB, DOGE, Solana, CardanoCrypto€20€5.000

Geld opnemen

  1. Log in en open de betaalpagina in je account.
  2. Kies een opnamemethode, bijvoorbeeld Skrill, Mifinity of een cryptomunt.
  3. Vul een bedrag in binnen het minimum en maximum van die methode.
  4. Bevestig de aanvraag en wacht de verificatie van je gegevens af; spelers onder de 18 jaar krijgen geen uitbetaling en hun winsten worden geannuleerd.

Klantenservice

Onze live chat is dag en nacht bereikbaar. Wie liever schrijft, gebruikt de e-mailsupport en vermeldt de accountgegevens voor een snellere afhandeling. Verder zijn er een Help Centre en aparte pagina's voor Promotions, VIP, Payments en Responsible Gaming. Ondersteuning is in het Engels, terwijl de site een taalkeuze met meerdere Europese talen heeft. VIP-leden krijgen bovendien een persoonlijke VIP-manager en een eigen accountmanager.

KanaalDetails
Live chat24/7 beschikbaar
E-mailsupport@mpkoi.nl
Help CentreBeschikbaar op de website
Taal van supportEngels

Veiligheid en verantwoord spelen

De site werkt via HTTPS, heeft een Privacy Notice en een Cookies Notice en respecteert de normen van de vijfde antiwitwasrichtlijn. Registratie door personen onder de 18 jaar is verboden; we controleren de leeftijd van alle klanten en winsten van minderjarige spelers worden geannuleerd. Voor verantwoord spelen zijn er zelfuitsluiting en een afkoelperiode, met verwijzingen naar Gamblers Anonymous, Gambling Therapy en Net Nanny. Een aparte iOS- of Android-app is er niet: alles loopt via de mobiele website.

Veelgestelde vragen

Welke welkomstbonus biedt Westace?

Nieuwe casinospelers krijgen 400% tot €15.000 plus 400 gratis spins over drie stortingen, nieuwe sportwedders 100% tot €100.

Hoe activeer ik een bonus bij Westace?

Kies de promotie, klik op READ MORE of JOIN NOW, doe een kwalificerende storting en activeer de bonus in het My Bonus-gedeelte.

Kan ik een bonus claimen met crypto?

Ja: 400% tot 20.000 USDT plus 400 gratis spins voor het casino en 100% tot 200 USDT voor sport.

Welke bonussen zijn er voor bestaande spelers?

70 gratis spins als weekreload, €500 plus 70 gratis spins in het weekend, 60% tot €600 voor sport en cashback van 15%, 10% of 25%.

Wat is het laagste opnamebedrag bij Westace?

Opnames starten bij €10 via Withdraw to Card, Skrill en Mifinity, bij €20 voor de meeste cryptomunten en bij €60 voor Bitcoin.

2026-10-30
Speel nu